UUDISED

Õpilastranspordi kasutamine

Õpilastranspordi kasutamine

Tähelepanu, Kehtna valla üldhariduskoolide õpilaste vanemad, kelle lapsed kasutavad õpilastransporti või on vajadus hakata kasutama.

Ootame  õpilaste andmeid, et korraldada teie laste Kehtna valla sisene õpilastransport kooli ja tagasi koju 2024/2025. õppeaastal. Sama kehtib ka neile lastele, kes on valla õpilastransporti juba varemgi kasutanud, sest eluolud muutuvad (alternatiivse transpordi leidmine, elukoha või kooli vahetus vmt). Palume vanematel andmed (vormi leiab https://kehtna.ee/haridus-kultuur-blanketid , digiallkirjastamine pole vajalik) esitada hiljemalt 14.06.2024 e-kirjaga aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Palume olla kontaktandmete ja sõidumarsruutide kirjutamisel täpne. Hetkel kehtivate sõiduplaanidega saate tutvuda https://kehtna.ee/opilastransport1

Õigus alternatiivse transpordi (ühistransport, isiklik sõiduauto) sõidusoodustusele on vaid siis, kui koolibussiga ei ole võimalik kooli ega/või koju saada. Täpsemad tingimused on sätestatud Kehtna Vallavolikogu 21.11.2018 määruses nr 35 "Õpilastele sõidusoodustuste andmise kord" (https://www.riigiteataja.ee/akt/425062021004) .

* NB! Õpilased, kelle jaoks kool või lähim avaliku liini bussipeatus jäävad rohkem kui 3 km kaugusele (alus Sotsiaalministri 27.03.2001 määrus nr 36 "Tervisekaitsenõuded kooli päevakavale ja õppekorraldusele")