KEHTNA KOOLIS TOIMUVAD

UUDISED, SÜNDMUSED, ÜRITUSED

Südamekuu sammumine

Tere head õpilased ja vanemad!

Kehalise kasvatuse õpetaja ja huvijuht annavad teada, et koolipere, õpilased ja õpetajad, võiksid kogu aprillikuu ehk südamekuu koguda samme. Alustame käesolevast täisnädalast. Kui sul on nutitelefon või nutikell, mis loevad samme, siis sellest juba piisabki. Kasuta ükskõik millist rakendust ja saada iga nädala pühapäeval See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressil sammude kokkuvõte ning ongi tehtud. Õpetaja Alari teeb klasside kaupa pingeread. Aprilli lõpus ja võib-olla ka vahepeal teeme kokkuvõtteid ja tunnustame parimaid! Vahvat kõndimist ja küsimuste korral võid ikka huvijuhi poole ka pöörduda! See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kehtna Põhikooli koolikorraldus 1.-5. märts

Peale koolivaheaja lõppu on seoses koroonaviiruse vastaste meetmetega 1.-5. märtsini Kehtna Põhikoolis 5.-9. klass distantsõppel, koolis jätkab kontaktõppel 1.-4. klass.

Esiteks kontaktõppest:

• Kooli tulevad 1.-4. klassi õpilased.
  • 1.-2. ja 4. klass kasutavad fuajees oma garderoobi, 3. klass kasutab III kooliastme garderoobi.
  • Vahetundide ajal erinevate klasside õpilased omavahel mängida ei saa, hoiame klassid hajutatult eraldi. Hommikuputru ja lõunasööki söövad lapsed ainult oma klassi õpilastega samas lauas.
  • Pikapäevarühma ei toimu ja koolibuss väljub kell 13.00.

Teiseks distantsõppest:

• 5.-9. klassi õpilased on distantsõppel.
  • Õpe toimub kehtiva tunniplaani alusel, st õppetööga tuleb alustada 08:10. See aitab hoida õpilastel päevarežiimi ja annab kindluse, et vajadusel on tunniplaani järgi vastav õpetaja juhendamiseks valmis ja olemas.
  • Kui õpetaja on planeerinud videotunni, siis ka need saavad toimuma ainult tunniplaani järgselt. Nii välistame olukorra, et õpilane peaks olema kahes kohas korraga.
  • Õpetajaga kokkuleppel on võimalik saada individuaalset konsultatsiooni ka koolimajas. Sel juhul on vaja kanda maski ja olla koolimajas vaid konsultatsiooniks mõeldud ajal. Niisama koolis aja veetmine on 5.-9. klassi õpilastel keelatud.
  • Koolitoit on asendatud valmistoidu pakkidega, mille saab kätte kooli fuajeest reedel, 26. veebruaril kell 11.00-15.00. Kui õpilastel jäi koolimajja rõivaid, siis palume need ka reedel kaasa võtta.
  • Lapsevanemad, kes on andnud teada vajadusest lisaarvutiks, siis ka need saab kätte 26. veebruaril kell 11.00-15.00. Sülearvutid on varustatud veebikaamera ning mikrofoniga.

Kehtna Põhikool tagasi kontaktõppel alates 11.01.2021

Kehtna Vallavalitsus annab teada seoses Vabariigi Valitsuse 07.01.2021 otsusega, et:

1) alates E, 11.01.2021 jätkub Kehtna valla KOOLIDES KONTAKTÕPE vastavalt Vabariigi Valitsuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi piirangutele;

2) LASTEAIAD jäävad avatuks tavapäraselt;

3) kuni P, 17.01.2021 (k.a) on SULETUD NOORTEKESKUSED ja KULTUURIMAJAD;

4) vallavalitsuse hallatavate asutuste pindade kasutusse andmist (sh rentimist) EI TOIMU esialgu kuni P, 17.01.21;

5) RAAMATUKOGUD jätkavad esialgu kuni P, 17.01.2021 KONTAKTIVABA laenutusega (lugemissaalid on suletud, raamatusoovid edastada raamatukogule ette, kasutada tagastuskaste - täpsem info oma raamatukogust);

6) Kehtna vallamaja ja Järvakandi teenuskeskuse vastuvõtud toimuvad eelneval kokkuleppel (kontaktid https://kehtna.kovtp.ee/kontaktid)!

Jooksvat infot tasub jälgida https://kehtna.kovtp.ee ja riiklikult https://www.kriis.ee, https://www.valitsus.ee, https://www.terviseamet.ee ning teistest ametlikest kanalitest.

Hoidkem end, oma lähedasi ja kaaskodanikke!

Toidupakid

Head Kehtna valla üldhariduskoolide õpilaste vanemad!

Seoses COVID-19-st tingitud olukorra halvenemisega Raplamaal loob Kehtna Vallavalitsus koostöös koolidega valmiduse jagada toidupakke kõigile õpilastele. Pakke saab kätte E, 21.12 oma koolist kell 9-14. Edasiste küsimuste osas palume pöörduda julgelt kooli poole (Kersti Mäevälja, 55634455).

Täname kaasa mõtlemast ja soovime rahulikku pühadeaega!

Kehtna Põhikool distantsõppel

Kehtna Põhikool on 14.12-22.12 distantsõppel ning koolimaja on õpilastele suletud. Samas erineb jõulueelne distantsõpe kevadel toimunust, uusi teemasid ei võeta ja tegeletakse kordamise ning mängulisemate ülesannetega. Täpsem info tuleb klassijuhatajatelt ja aineõpetajatelt läbi e-kooli.

Halloween 30.10, reedel!

Reedel tähistame koolis halloweeni. Õpilased on kooli oodatud kostüümides ja avatud on halloweeni teemaline kohvik, kui on soovi sealt midagi soetada, võta kaasa sularaha. Vahetundidel on kooliastmete kaupa tantsuvahetunnid. Iga klassi parima kostüümi auhinnad antakse üle uue nädala infominutite jooksul!

Ole stiilne!

Kehtna põhikool käis loomaaias!

"Täna, kolmandal katsel, õnnestus 1. ja 2. klassil külastada Tallinna Loomaaeda. Ilm oli päikseline ning jääkarud Aaron ja Frida kodus. Emase jääkaru näidiskoopasse mahtus ära korraga 16 õpilast teisest klassist. Ka esimene klass proovis ennast koopasse ära mahutada ning õpetaja üllatuseks mahtusidki kõik  20 õpilast sinna ära. Lisaks nägime veel palju teisi loomi. Soovitame külastada loomaaeda kõikidel aastaaegadel, et näha loomi tegutsemas erinevates tingimustes. Loomaaed tänab Kehtna Põhikooli kõrvitsate eest. Suur aitäh bussijuht Toomasele, kes kõik lapsed ja kõrvitsad tervelt Tallinna kohale sõidutas ning õpilased ka koju tagasi tõi."
Klassijuhatajad Koidu ja Merike
Staadioni tn. 16, Kehtna alevik 79001, Kehtna vald, Raplamaa